Místo:

atletický stadion AK Olomouc, tř. 17. listopadu 3

Datum: středa ?den. ?měsíc 2021

Přihlášky

Elektronická přihláška na webu akce do ?den. ?měsíc. 2021, v den závodu (výjimečně) v době od 13,30 – 14,30 hodin v závodní kanceláři (atletická hala, I. poschodí, dveře č. 16) v případě pěkného počasí prostoru cíle na AKOL.

Startující

Přihlášení závodníci v kategoriích: muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky, starší žáci, starší žákyně (v dálce a kouli max. 30 soutěžících !!!!)

Disciplíny :

1) běh na 60 m – žáci (hoši, dívky)

2) běh na 100 m – dospělí (mohou startovat i mladší) (muži)

3) běh na 150 m – žáci (hoši, dívky)

4) běh na 200m – (ženy)

5) běh na 300 m – žáci (hoši, dívky)

6) běh na 400 m – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší)

7) běh na 600 m – žáci (hoši, dívky)

8) běh na 800 m – (ženy)

9) běh na 1500 m – dospělí (muži) (mohou startovat i mladší)

/*10) kombinovaná štafeta 4×100 m – 2 muži, 2 ženy (mohou startovat i mladší)*/ (upřesnění)

11) dálka – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší)

12) výška – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší)

13) koule – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší, věková kat. odlišena hmotností koule)

14) disk – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší, věková kat. odlišena hmotností disku)

15) oštěp – dospělí (ženy, muži) (mohou startovat i mladší, věková kat. odlišena hmotností oštěpu)    

Časový pořad:          

14:00 – 15:00        Předprogram: dětské atletické soutěže Kids athletics (1. stupeň ZŠ)

15:00 – 15:05         Slavnostní zahájení

15:05                     100 m víceboj M                                                                          koule Ž

15:15                     60 m          dívky               dálka M            výška Ž                      

15:30                     60 m          hoši                                                            disk Ž, M                         

16:00                     150 m        dívky               dálka Ž výška M                       koule M

16:15                     150 m        hoši

16:30                     200 m víceboj Ž

16:35 – 16:50         1. vyhlašovací blok

16:50                     400 m        Ž                                                                oštěp M               

17:00                     400 m        M

17:10                     1500 m      M                                                               oštěp Ž

17:40                     800 m        Ž                                                                                           

17:45 – 18:00         2. vyhlašovací blok